Michael Perkins στο Φετινό Telethon
![🎥](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tff/1/16/1f3a5.png)
![📺](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t87/1/16/1f4fa.png)
Στη φωτογραφία το μέλος του Συνδέσμου μας, Michael Perkins ο οποίος επέλεξε με τη γυναίκα του να μετοικίσουν από τη Νέα Υόρκη στη Κύπρο μετά την διάγνωση του ότι πάσχει από ALS. Ο Michael έχει ιδιαίτερη σχέση με τη Κύπρο, αφού από παιδί κατοικούσε με τους γονείς του στη Λευκωσία κατά την Αγγλοκρατία, και φοίτησε στο Junior School και αργότερα στο English School.