Κοπή Βασιλόπιττας 2022
Στην πρώτη συνεδρία της χρονίας το Διοικητικό Συμβούλιο του Σύνδεσμου Μυοπαθών Κύπρου , πραγματοποίησε την κοπή της βασιλόπιττας και μοιράσαμε στον καθένα το κομμάτι του. Το τυχερό φλουρί βρέθηκε στο κομμάτι της Λειτουργού του Συνδέσμου μας, Ευθυμίας Σταύρου
Ευχόμαστε σε όλους αυτή η νέα χρονιά να έχει υγεία και στο πέρασμα της να μας αφήσει μια γλυκιά γεύση όπως αυτήν της βασιλόπιτας μας.
Efthimia Stavrou
![❤](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/2764.png)